"Переїзд Офісу Президента з Банкової наразі неможливий" - Володимир Зеленський


Переїзд Офісу Президента з Банкової наразі неможливий – таких варіантів немає. Все ускладнюють питання ремонту, секретності та безпеки.

Можливості переїзду наразі знайти не можуть, про це розповів голова Офісу Президента Андрій Богдан телеканалу “1+1”.

Ідею із переїздом в Український дім та створенням музею у теперішній будівлі ОПУ (перенесення туди філії Національного художнього музею) втілювати також наразі “немає змісту”. Хоча, за словами Богдана, була абсолютно логічна інструкція.

“Але дійсно час проведення там (в Українському домі – ред.) ремонтних робіт плюс всі ці системи секретності, зв’язку, безпеки – це настільки все складно, що немає змісту це робити як тимчасовий”, – пояснив він.

Натомість перший помічник президента Володимира Зеленського Сергій Шефір висловив думку, що переїзд до Українського дому, раніше запланований президентом, не на часі.

“Не на часі – але це особисто моя думка. І немає таких пропозицій, щоб усі сказали – так, це супер-пропозиція, це недорого, красиво і там зручно”, – сказав Шефір.

Чому Офіс Президента хотіли перенести

Про бажання перенести Адміністрацію Президента з Банкової у Києві на інше місце Володимир Зеленський заявив ще до другого туру президентських виборів. Тоді він пояснював, що не планує користуватися президентською резиденцією, бо не бачить у ній сенсу. Крім того, політик закликав членів своєї команди шукати відкритий офіс для роботи.

Однак у Державній службі охорони ідею переїзду з Банкової називали не найкращим варіантом, оскільки “в урядовому кварталі все ж таки президент буде більш захищеним, ніж у будь-якому іншому новому місці”.

ЗМІ порахували, що переїзд Офісу Президента в Український дім може коштувати близько 300 мільйонів гривень.

Відправ другу:
Залишіть коментар