Пентагон закликає до нових видів тиску на Москву

Очільник Пентагону Ештон Картер заявив, що самих лише економічних санкцій замало, тож потрібно вдатися до нових кроків щодо Росії.
Пентагон
Сполученим Штатам Америки слід вдатися до нових кроків у відповідь на конфлікт в Україні. З відповідним закликом виступив у п’ятницю, 5 червня, голова американського оборонного відомства Ештон Картер, повідомляє інформаційне агентство Reuters. За словами Картера, до цього змушує неефективність економічних санкцій та інших застосованих Заходом методів тиску на Москву, бо згадані дії не змогли спонукати російського президента Володимира Путіна до зміни курсу. Заява Картера пролунала у Штуттгарті, де відбувалася його зустріч з американськими дипломатами та військовими. Нарада точилася за закритими дверима, інформує агенція.

Хоча глава Пентагону й визнав, що “санкції діють на російську економіку”, однак, лишається незрозумілим, чи зможе їхній вплив втримати Путіна від продовження його курсу, розпочатого в Криму торік. Крім того, санкції не спинили президента РФ від підтримки сепаратистів на Донбасі, зазначив Картер. За його словами, “слід вдатися до інших кроків”, адже Володимир Путін, здається, не збирається відхилятися від обраного курсу. Це можуть бути і політичні, і військові заходи, додав очільник Пентагону.
На часі збільшення кількості військових навчань в Європі
На тлі конфлікту в Україні міністр оборони США виступив за збільшення кількості військових навчань та програм з вишколу військового контингенту в Європі, повідомляє агенції AP. До таких кроків, на його думку, може належати і посилення розвідувальної діяльності НАТО, аби протидіяти російській агресії в регіоні.
На додачу очільник оборонного відомства США визнав, що застосована Росією тактика в Україні – це “суміш підривної діяльності, добре продуманих загроз та маніпуляції інформацією”. За його словами, Москва може використати “ввесь цей коктейль” ще десь у регіоні, і це непокоїть країн-членів НАТО.

Відправ другу:
Залишіть коментар