Патруль в Ужгороді шукав наркоманів-хуліганів, а не просто їздив пішохідною зоною - УМВС

Правоохоронці спростували інформацію про нібито свавілля міліції в обласному центрі Закарпаття.
Мвс
Днями в Інтернеті з’явилася інформація «Свавілля міліції в Ужгороді». Мова йде про те, як пильний ужгородець зафіксував на відео поїздку патрульного автомобіля міліції по пішоходній частині парку.

З даного приводу інформуємо, що в суботу, 6 червня, правоохоронці отримали інформацію про те, що у парку біля озера неподалік колишнього цегельного заводу в м.Ужгороді наркомани безпричинно чіпляються до громадян, які там відпочивають. Для перевірки інформації на місце пригоди виїхав службовий автомобіль.

Позаду машини правоохоронців їхав велосипедист, який зняв усе на відео. Із відеозапису видно, що службовий автомобіль рухався зі швидкістю не більше 10 км/год. Ніяких людей, що розбігаються перед машиною, на відео не видно. На відеозаписі бачимо, що пішоходи спокійно йшли дорогою, пропускали патрульну машину, а не розбігалися в різні боки.

Користуючись нагодою, просимо громадян, перш ніж розміщувати яку-небудь інформацію, що стосується роботи міліції, уточнити її, наголошують в Ужгородському МВ УМВС.

Відправ другу:
Залишіть коментар