Папа Римський закликав молитися за постраждалих від повеней в Україні

Під час недільної зустрічі з вірянами Папа Римський Франциск побажав, аби люди, які потерпають від повеней на заході України, відчули “Господнє втішення та братню допомогу”.

Як повідомляє Vatican News, промовляючи у неділю, 28 червня з вікна Апостольського палацу понтифік сказав: “Заохочую молитися теж і за населення Ємену, також і тут, особливим чином, за дітей, які страждають від дуже важкої гуманітарної кризи. А теж за тих, кого уразили сильні повені в західній Україні: нехай же вони досвідчать Господнього втішення та братерську допомогу”.

Він також заохотив молитися за покращення долі народів Близького Сходу, що страждають від війн. Зокрема, Франциск нагадав, що 30 червня відбудеться четверта Конференція Євросоюзу та ООН для “підтримки майбутнього Сирії та регіону”.

“Молімося за цю важливу зустріч, аби вона змогла покращити трагічне становище сирійського народу та сусідніх народів, зокрема, Лівану, в контексті серйозних економічної та суспільно-політичної криз, загострених пандемією”.

Відправ другу:
Залишіть коментар