Пайєтт оприлюднив позицію США щодо подій на Закарпатті

Застосування сили та використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду і силових структур. Про це сказав посол США Джеффрі Пайєтт, перебуваючи в Ужгороді, повідомляє сайт губернатора Закарпаття Геннадія Москаля.
asq

“Я дуже ціную те, що розповів мені Москаль про недавні події за участі так званого “Правого сектору”. Те, як повестися з цими групами далі, – питання яке повністю в руках українського уряду і українських правоохоронних органів. Але я хочу зауважити, що ми, США, всіляко підтримуємо позицію, висловлену Президентом України Петром Порошенком, міністром МВС Арсеном Аваковим і керівником області Геннадієм Москалем про те, що застосування сили, використання зброї – це виключна прерогатива українського уряду і силових структур українського уряду. Це є загальноприйнята демократична норма”.- сказав Пайєтт.

Нагадаємо, 11 липня в Мукачевому сталася перестрілка за участі людей, близьких до народного депутата Михайла Ланя, місцевих міліціонерів, а також членів “Правого сектора”. За різними даними, в результаті перестрілки загинули до 5 людей до 14 були поранені. Дії представників закарпатського “Правого сектора”, які влаштували стрілянину, кваліфікуються як бандитизм. Під підозрою перебуває 13 осіб.

Відправ другу:
Залишіть коментар