Пацієнти Свалявської райлікарні скаржаться на жахливі умови (ВІДЕО)


Жителі Сваляви скаржаться на жахливі умови в місцевій ЦРЛ.

Кажуть, у лікарні немає нормальних туалетів, умивальників, а палати – наче з позаминулого століття. А ще медикаменти купують за власний кошт.

Розетки з оголеними дротами, умивальники без кранів, а ще вигрібні ями по всій території лікарні прикриті розламаними дошками ДСП – такі фото розмістив в соцмережах пацієнт Свалявської центральної районної лікарні, написавши:

«Жахливі умови лікування коли в інфекційному віділенні на 30 хворих 5 штативів для крапельниць, коли семирічна дитина чекає чергу на крапельнцю, бо немає штативів, коли один туалет для всіх, відсутність медикаментів, хворі змушені ходити купляти в аптеку ліки – це недопустимо. Неякісний ремонт, який вже обсипається відсутність господарського забезпечення. мило, лампи, туалетний папір лікарі купляють за власний рахунок».

І справді, стан відділення залишає бажати кращого. Якщо на першому поверсі ремонт зроблено, то другий – у жахливому стані. Особливо коридори. Дерев’яна підлога прогинається, стіни не побілені. В будівлі потрібно провести заміну проводки та зробити реконструкцію приміщення, однак коштів на такі блага, каже завідувачка інфекційного відділення Ганна Дзямко, немає.

Медики розповідають, медикаментами забезпечені частково. Тому доводиться економити і тут.

Головний лікар Олександр Суран каже, фінансового забезпечення не вистачає. Тому лікарня не в найкращому стані. Останні роки більшість грошей були спрямовані на реформування первинної ланки. Та сподівається, що з реформою вторинного рівня ситуацію зможуть владнати. Уже цьогоріч чекають на капітальний ремонт закладу. Лікарі готуються до реформи та сподіваються, що з новими змінами таких проблем більше не буде.

Відправ другу:
Залишіть коментар