Останній в рейтингу голів ОДА: При Бондаренку Закарпаття допустило найбільше падіння інвестицій

Фото – ukrinform.ua

За підсумками трьох кварталів Закарпаття допустило найбільше падіння капітальних інвестицій – на 15,3% тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%.

Все йде до того, що проблеми в економіці будуть зростати. І це спільна відповідальність всієї Зе-команди, включаючи президента, парламентську більшість, уряд і голів ОДА.

Днями видання “Деловая столица” оприлюднило рейтинг губернаторів станом на 5 грудня.

На останній рядок рейтингу опустився Ігор Бондаренко (-68 балів), який з 5 липня очолює Закарпатську ОДА.

Область накопичує все більше проблем. За підсумками трьох кварталів Закарпатті допустило найбільше падіння капітальних інвестицій – на 15,3% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року (тоді як в середньому по Україні спостерігалося зростання на 12,4%), а за обсягом капінвестицій на одного жителя виявилося на передостанньому місці.

Також на Закарпатті зафіксовано найбільше скорочення середньооблікової чисельності штатних працівників – на 6,2% (в середньому по Україні – на 2,5%). До того ж Закарпаття розділило з Одещиною останнє місце по динаміці реальної зарплати (зростання лише на 6,3%, тоді як в середньому по Україні – на 9,5%) – пише DS.

Хоча Закарпаття увійшло до п’ятірки кращих по динаміці будівельної продукції, але за обсягом будівельної продукції на душу населення воно не змогло піднятися вище передостаннього місця.

Також область на передостанньому місці за динамікою промисловості (падіння на 9%), сільського господарства (падіння на 3,2%) і експорту товарів і послуг (падіння на 8,5%).

Крім того, область у трійці аутсайдерів за динамікою роздрібної торгівлі. А найбільший успіх Закарпаття – це третє місце області серед регіонів з найменшою заборгованістю по зарплаті на одного працівника – повідомляє dsnews.ua.

Натисніть, щоб збільшити
Відправ другу:
Залишіть коментар