Організація КМКС засудила акти вандалізму на Закарпатті

У прийнятій заяві Товариство угорської культури Закарпаття рішуче засуджує пошкодження вказівників в ряді населених угорцями сіл Ужгородського району
Кмкс
“Вандалізм, скоєний 20 квітня 2015 року, наша організація вважає актом провокації, спрямованим проти угорців Закарпаття. Сумно констатувати, що таке могло статися в нашому краї”, – йдеться в заяві.

У зв’язку з цією прикрою подією КМКС має намір звернутися із заювою в міліцію та листом до органів правопорядку області з проханням якнайшвидше знайти й покарати, згідно з законами України, тих, хто скоїв дане правопорушення.

Водночас представники КМКС звертають увагу компетентних органів на те, що в теперішній ситуації має важливе значення з їх боку оперативне розслідування цього правопорушення та протидія подібним провокаціям, оскільки вони можуть нести загрозу міжнаціональному миру в нашому краї.

Нагадаємо, що днями невідомі пошкодили двомовні і угорськомовні вказівники в населених пунктах Ужгородського району, в яких проживають переважно угорці

Відправ другу:
Залишіть коментар