Операція на мозку з пробудженням: перші обстеження

Аліна Коваль – 26 –річна одеситка перша в Україні, якій провели операцію на мозку з пробудженням.

Закарпатські лікарі унікальним методом видалили пухлину, що викликала приступи: свідомість ніби притуплялася і ставало важко розмовляти. Для молодої панянки, що працює менеджеркою зовнішньоекономічної діяльності, спілкується з клієнтами на 4 мовах, втратити можливість розмовляти – рівноцінно залишитися без хліба.

То ж погодилася на операцію в обласному Центрі Нейрохірургії та неврології в Ужгороді. 20 лютого 2021 року команда закарпатських фахівців провела унікальну операцію з пробудженням Центрі Нейрохірургії та неврології. Досі подібні втурчання робилии лише за кордоном. Аліні Коваль видалили каверному.

Так, завдання лікаря – анестезіолога – забезпечити унікальну комбінації усіх видів наркозу. Така багатокомпонентність – запорука успіху, а також тандем пацієнта з командою фахівців

Пані Аліна почувається добре, повернулася до звичного життя, до роботи, але без надмірних фізичних навантажень. Через три місяці приїхала до центру на перше обстеження – пройшла енцифалограму та МРТ.

Наступне заплановане ще через три місяці, потім через півроку і рік. Варто додати, у квітні в Центрі Нейрохірургії та неврології лікарі успішно провели вже другу операцію з пробудженням.

Більше в сюжеті М-Студіо:

Відправ другу:
Залишіть коментар