Оновлення "автопарку" швидких: Ужгород отримав 6 нових автомобілів

Для потреб служби екстреної медичної допомоги області закуплено 15 спеціалізованих санітарних автомобілів екстреної (швидкої) медичної допомоги. Перші сьогодні прибули до Ужгорода.Про це повідомили у прес-службі Закарпатської ОДА.

Кошти виділені НСЗУ комунальному некомерційному підприємству „Закарпатський територіальний центр екстреної медичної допомоги” Закарпатської обласної ради.

Олег Коцюба, перший заступник голови Закарпатської ОДА:

“Оновлення автопарку «швидких» області відбулося за кількома програмами: їх було закуплено завдяки Світовому банку, за державні кошти, а також за кошти благодійників.

Усі ми знаємо, що від стану санітарного транспорту часто залежить час прибуття бригади екстреної медичної допомоги на місце виклику та час транспортування пацієнта з місця події до закладу охорони здоров’я, і відповідно якість надання медичної допомоги потерпілим під час транспортування.

Тому ми продовжуємо роботу з поповнення автопарку медичних закладів області.”

Придбання автомобілів медичної допомоги передбачене спеціальною постановою Кабінету міністрів

Станом на 01.10.2020 автопарк служби екстреної медичної допомоги області нараховує 130 санітарних автомобілів, при потребі 157; із них 5 – типу А, 111 – типу В, 14 – типу С.

Відправ другу:
Залишіть коментар