Оновлений та сучасний садок: 1 вересня для дошкільнят Лінцівського ліцею виявилося по-справжньому святкове


Перше вересня для Лінцівського ліцею, де розмістився дошкільний навчальний заклад, виявилося по-справжньому святковим. Адже після довготривалого капітального ремонту приміщень, лінцівська малеча, нарешті, прийшла у новий, відремонтований, сучасний садок. Загалом садочок відвідуватимуть 31 вихованці.

Про це повідомляє Ужгородська райрада.

Оглянути, як влаштувалися малюки у садочку, приїхали голова районної ради Руслан Чорнак, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Юрій Фрінцко та депутат районної ради Виктор Шелельо. Гості приїхали не з порожніми руками: привезли для дітей подарунки.

«Радію, що проблему, яка тягнулася десятиріччями – вирішено. Наймолодші жителі села Лінці, та й не тільки, мають змогу відвідувати новий садочок. Місця там вистачить кожному охочому» – зазначив Руслан Чорнак.

Ремонт приміщень дошкільного навчального закладу у Лінцівському ліцеї вдалося зробити завдяки виділеним з районного бюджету коштам: облаштовано групи для відвідування, ігрові кімнати, кімнати для сну, пральню та приміщення, де згодом навчатимуться діти з особливими потребами.

Крім дошкільнят, гості з подарунками завітали і до тих, хто цього року вперше сів за шкільні парти.

Відправ другу:
Залишіть коментар