Оновлений та готовий приймати відвідувачів : Боздоський парк чекає на закінчення карантину


Під час пандемії працівники комунального підприємства провели тут значну роботу і упорядкували територію.

Проте, насолодитись змінами сповна – поки не можна, каруселі, атракціони та фудкорти працюватимуть тільки після покращення епідситуації. Розчищені алеї від чагарників, облаштовані доріжки, впорядковані тротуари, оновлений підвісний міст – так причепурили Боздоський парк під час карантину. Тут функціонуватимуть ще й три нові атракціони, а також канатна дорога. Адміністрація парку не гає часу і докладає чимало зусиль для очищення не лише паркової зони, а й прилеглої. Впорядкували на території паркуй джерело з мінеральною водою.

До цього долучилися небайдужі містяни. Тут встановили спеціальний насос, за допомогою якого кожен бажаючий може набрати собі очищеної цілющої води. Фахівці кажуть: вона багата на мінерали та залізо.Боздоський парк – це пам’ятка садово-паркового мистецтва місцевого значення. За останні місяці тут зробили сучасне освітлення, впорядкували фестивальну алею, очистили територію під мостом від чагарників і перевірили справність усіх атракціонів. До карантину Боздоський парк щодня відвідували тисячі городян, нині – значно менше. Сюди приходять покататися на велосипедах, або ж гуляють з дітьми. Ужгородці з нетерпінням чекають на відкриття парку.

В адміністрації парку ще багато нових ідей та планів, як його зробити більш комфортним.Зокрема, тут хочуть відновити велосипедний маршрут вздовж русла річки Уж та оновити безкоштовний дитячий майданчик.

Відправ другу:
Залишіть коментар