Олексія Гетманенка звільнили з посади першого заступника голови Закарпатської ОДА


Сьогодні у відповідності до Закону України «Про обласні державні адміністрації» головою ОДА задоволено заяву Олексія Гетманенка про припинення повноважень.

Про це він повідоми на своїй сторінку у ФБ.

Щиро дякую всім Вам, шановні краяни, колеги в облдержадміністрації, депутати Закарпатської обласної ради за плідну роботу, підтримку і розуміння. – повідомив екс-голова Закарпатської ОДА.

Олексій Гетманенко також підбив підсумки роботи, так, за цей невеликий період його команді вдалось:

Розблокувати і довести до завершення створення 64 ОТГ.
Конкретно визначити значимі для краю інвестиційні проекти та ефективно розподілити кошти, в тому числі ДФРР, на їх реалізацію.
Заручитися громадською підтримкою щодо будівництва сучасного сміттєпереробного комплексу та визначено джерела фінансування на першочергові роботи.
Подолати накопичене роками відставання у розбудові важливих дорожніх артерій області.

Поза сумнівом, головним нашим випробуванням став COVID та подолання його наслідків. Щиро вдячний Президенту, Парламенту та Уряду за підтримку Закарпаття. Дякую медикам, обласним депутатам і волонтерам за злагоджену та конструктивну роботу з протидії поширення пандемії. Зараз дуже важливо не розслаблятися, максимально дотримуватися протиепідемічних вимог та втримати налагоджену систему боротьби з COVID. – зазначив Олексій Гетманенко.

Також про звільнення Олексія гетманенко повідомили в прес служба Закарпатьскої ОДА:

Олексій Гетманенко сьогодні звільнений із посади першого заступника голови Закарпатської ОДА. Займатиметься політичною передвиборчою діяльністю, про це сказав Олексій Петров на брифінгу-нараді.

Відправ другу:
Залишіть коментар