Олексій Петров загадав закарпатцям загадку


Сьогодні зранку очільник Закарпатської області на своїй сторінці у Фейсбук загадав краянам фотозагадку:

Доброго недільного ранку!) Знаю, що фейсбук-аудиторія любить різноманітні загадки, задачі, ребуси, тому пропоную таку фото-загадку:

❓Що це за ямки, які я так прискіпливо розглядаю на асфальті?

Відповідь напишу ближче до вечора.

Користувачі мережі активно коментують фотозагадку:

Ivan KulyaЯмки від забору асфальту, для контролю якості та заміру товщини покриття,яке має відповідати вимогам прописаним у договорі з підрядною організацією.

Римма МитракЯ би посадила квіти.??????

Володимир Михайлович БутькоДуже добре,що ви інспектуєте зроблену дорогу,але в котре прошу звернути увагу на “горе-дорогу “в с.Воловиця що на Іршавщині.Дуже хочемо вірити,що ви нам допоможете у вирішенні дорожньої проблеми та приїдете проінспектувати об’єм виконаних робіт.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 6 коментарі (-ів)
  1. тоті ями, то є каналізаційні люки, з яких вкрадено покришки, а асфальтування не якісне, повертайте кам”яну чорну гранітну бруківку, тим гудроном нехай покривають двори, дворики, дачі, тоті хто виймає гранітну бруківку і невідомо куди вона ділася.

  2. тоті ями, то є каналізаційні люки, з яких вкрадено покришки, а асфальтування не якісне, повертайте кам”яну чорну гранітну бруківку, тим гудроном нехай покривають двори, дворики, дачі, тоті хто виймає гранітну бруківку і невідомо куди вона ділася.

  3. Дорожники почали хитрувати, домовляються з так званими контролерами і беруть на аналіз якості асфальту по вздовж проїзжжої частини вулиці, а повинні брати по ширині проїзжжої частини вулиці, що покаже не тільки якість асфальту, але і відповідну товщину асфальту по всій ширині.

  4. Ця проба якості дає відповіть лише на цю не велику товщину асфальту, а головне не провіряється, що дає якість і довгої служби авто дороги, а це яка під асфальтом забутовка, яка товщина бо від забутовки 80% залежить якість авто дороги. Якщо на глиняну основу поставля самий якісний асфальт нічого не дасть, авто дорога за два, три роки зруйнується.