Олексій Петров відреагував на мітинг під стінами ОДА (ВІДЕО)

Голова Закарпатської ОДА Олексій Петров відреагував на мітинг під стінами ОДА, який влаштували містяни через посилення карантинних обмежень.Про це інформують на сторінці ОДА

“Не знаю чи може бути щось гірше, аніж загравання в політику на життях людей, але, як то кажуть, Бог їм суддя.

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв нарешті виявив бажання, як цього і передбачає закон, взяти на себе відповідальність за боротьбу із поширення коронавірусної інфекції в місті.

Очікуємо, що за особистою ініціативи Богдана Євстафійовича, сьогодні-завтра на позачерговому засіданні державної комісії ТЕБ та НС буде дозволено роботу муніципального транспорту, закладів освіти, торгівлі в умовах червоної зони.

Далі слово за Ужгородською міською комісією ТЕБ та НС, (сподіваюся, Богдан Євстафійович, по-чоловічому, її очолить сам), яка вже вирішуватиме, які додаткові обмеження вводити в Ужгороді.

Моя позиція, як голови Закарпатської ОДА, збігається із вчорашнім рішенням державної комісії – карантинні заходи необхідно посилювати.

Ужгородські лікарні заповнені важкими хворими, пацієнтів сьогодні відправляють в Мукачево та Сваляву.

Ситуація критична і я дуже сподіваюся, що це усвідомлюють в Ужгородській міській раді. Сподіваюся, мене запросять на міську комісію ТЕБ та НС, де я висловлю таку свою позицію.”-коментує Олексій Петров

Відправ другу:
Залишіть коментар