Олексій Петров прокоментував затримання організаторів «мукачівської стрілялини»

Про це очільник Закарпатської ОДА розповів на своїй сторінці у соцмережі FB:

“Завдання Президента виконуються!

У поліції оголосили про підозру двом чоловікам, яких підозрюють у організації та вчиненні замаху на вбивство депутата Мукачівської районної ради. Перестрілка відбулася 7 лютого цього року у Мукачеві. Попередня причина – боротьба за сфери впливу у кримінальному світі.

Сьогоднішнє оголошення підозри – це результат нашої спільної роботи із правоохоронцями і виконання завдання поставленого Президентом, яке було оголошене під час мого призначення головою Закарпатської ОДА. Це завдання – активізація роботи по боротьбі з організованою злочинністю.

Дійсно неприпустимими є факти, коли серед білого дня, практично у центрі міста, в людному місці відбувається стрілянина.

Хочу подякувати Головному управлінню національної поліції в області, управлінню стратегічних розслідувань, обласній прокуратурі, за те, що злагоджено, цілеспрямовано, системно працюють у напрямку недопущення злочинів, їх розслідування і документування, особливо фактів високого ступеню соціальної небезпеки.

Щотижня проводжу наради із представниками правоохоронних відомств і служб. Розробляємо політику щодо недопущення таких фактів, підвищення криміногенної обстановки в регіоні.

Ще раз дякую за роботу!” – зауважив чиновник.

Додамо, що В’ячеслава Герцовського, підозрюваного в нападі на Артура Пашкуляка, відправили до СІЗО на 60 днів без права вносити заставу. Чоловіка арештували прямо у залі суду.

Деякі подробиці цієї справи з іменами фігурантів – за посиланням.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.