Олег Мусій: «Арсен Аваков має бути відсторонений від посади на час слідства щодо подій у Мукачевому»

“Я б однозначно закликав зараз і звернувся до президента з деякими проханнями і, можливо, навіть вимогами, як народний депутат України. Обов’язкове відсторонення на час проведення слідства пана Авакова з посади міністра внутрішніх справ, – заявив Мусій,- Я думаю, що морально неетично і злочинно буде залишати зараз пана Авакова, який може впливати і напевно буде впливати на це слідство, у МВС”.

Олег мусій
Нагадаємо, як повідомлялося, 11 липня у результаті стрілянини в Мукачевому Закарпатської області постраждали 14 людей, є загиблі. Прокуратура повідомила, що 20 озброєних людей у камуфляжній формі з написами “Правий сектор” і відповідними наклейками на автомобілях, з метою розподілу сфер впливу, призначили зустріч місцевим жителям в одному з кафе. Після на ґрунті конфлікту вони почали стрілянину.

У свою чергу ДУК “Правий сектор” повідомив, що дана ситуація сталася, тому що вони блокували проходження контрабанди та заявляють, що “міліція разом з кримінальними елементами планувала знешкодити бійців “Правого сектора”.

У зв’язку з перестрілкою в Мукачевому прокуратурою розпочато розслідування за фактом створення злочинної організації та терористичного акту. У декількох містах України прихильники “Правого сектора” оголосили безстрокову акцію протесту і вимагають відставки глави МВС Арсена Авакова.

Відправ другу:
Залишіть коментар