Одіозний нардеп від ОПЗЖ Кива на Закарпатті "склав" іспит на право бути адвокатом

Якщо він таки стане адвокатом, то, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали та присутності представника Ради адвокатів.

У січні поточного року народний депутат від проросійської політичної партії Віктора Медведчука “Опозиційна платформа – За життя» Ілля Кива склав іспит для отримання права на адвокатську діяльність. Зробив він це у Закарпатській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.

Про це повідомляє Bihus.Info, передає Закарпаття онлайн.

Журналісти виявили відповідний запис у реєстрі на сайті Національної асоціації адвокатів України.

Очолює Закарпатську обласну кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Петро Немеш.

Проте іспит – лише один з етапів.

“Після іспиту кандидат має пройти 6 місяців стажування в адвоката з досвідом не менше ніж 5 років. Особа, яка проходить стажування, повинна виконати план стажування (підготовка процесуальних документів, ознайомлення з чинним законодавством тощо) і підготувати звіт. А потім має зібратися Рада адвокатів регіону, ознайомитися зі звітом і затвердити його. Теоретично, Рада адвокатів Закарпатської області має збиратись у вересні, відповідно, уже скоро стане зрозуміло, чи стане Кива адвокатом. Якщо так – він отримає привілеї, наприклад, його не зможуть обшукати без окремої ухвали та присутності представника Ради адвокатів», – зазначила адвокат Марія Музичка.

У коментарі “Суспільному” І.Кива підтвердив цю інформацію. У відповідь на запитання, чи планує він проходити піврічне стажування адвокатом, нардеп відповів, що “всі його дії вибудувані в рамках закону”. Також Киву запитали, чи планує він працювати адвокатом у майбутньому. “Звичайно. І не лише адвокатом, а ще й проповідником і дитячим психологом”, – відповів нардеп.

Нардеп Кива є фіґурантом багатьох корупційних скандалів і незаконних оборудок, тому і в цьому випадку, вочевидь, йдеться про відверту корупцію.

Відправ другу:
Залишіть коментар