Очільник митниці запропонував скласти єдиний каталог з цінами на розмитнення авто


Максим Нефьодов розповів, що ніхто детально не знає хто і за скільки розмитнює своє авто, і як саме нараховують податки.

В інтерв’ю для “5 каналу” очільник митної служби зазначив, що зараз про те, скільки обійдеться розмитнення водій дізнається лише вже на кордоні, а причиною цьому служать каталоги Schwacke.

“Якщо ви приїдете на кордон – на кордоні є так звані утаємничені каталоги Schwacke, за якими визначається ціна, і комусь пропускають (авто), комусь донараховують (мито), а комусь – донараховують утричі”, – розповів Нефьодов.

За його словами, саме через це серед автомобілістів з’явилось чимало чуток, що різні митниці використовують різні індикативи, а весь процес розмитнення “м’яко кажучи, напівлегальний”.

Рішенням цієї проблеми Нефьодов бачить у складанні єдиного каталогу з цінами на розмитнення авто. Ціни скласти на основі даних про уже ввезені машини.

Він підкреслив, що ціни неможливо вказати точно, але все ж вартість розмитнення однакових авто, незалежно від комплектації, повинна бути у приблизно однакових цінових рамках.

Така база має зняти корупцію на митницях, захистити автомобілістів і дозволити їм заздалегідь знати, скільки доведеться платити за розмитнення.

Відправ другу:
Залишіть коментар