Обвалений димохід та частина покрівлі: в центрі Ужгорода на перехожих чатує небезпека (ВІДЕО)


Корзо в Ужгороді. 16 червня 2020 року внаслідок негоди обвалився димохід і зруйнував частину покрівлі.

Мешканці останнього поверху змушені під час дощу підкладати посуд та накривати речі, бо через дірку площею до 4 квадратних метрів вода тече добряче і може затопити їх житло. Більше того, цегла пошкодила і покрівлю сусіднього будинку, а брила, що впала на пішохідну зону центра міста, де завжди людно, дивом нікому не нашкодила. Димар і досі звисає та може впасти будь-якої миті.

Пані Галина каже, п’ять років тому ТОВ «Наш Добробут», який надає послуги з утримання цього будинку, перевіряли стан димарів і зафіксували їх аварійний стан ще тоді, але так нічого не зробили. Жінка телефоном звернулася до департаменту міського господарства, аби вирішити проблему.

Аби дійти згоди, зібрали мешканців будинку, представників комерційних установ, міського господарства та очільника підприємства-балансоутримувача. Поки мешканці будинку та власники бізнесу звинувачують у бездіяльності міське господарство, міська влада перекинула відповідальність на підприємство- надавача послуг з його у тримання, а очільник якого знову на боржників, рухаючись по замкненому колу, небезпека чатує на перехожих у центрі міста.

Невже, треба, щоб комусь на голову впала цегла, аби відремонтувати аварійний димар і дах. І хто за це відповідатиме?

Відправ другу:
Залишіть коментар