Обшуків не було? В Закарпатській ОДА заперечують цей факт


У Закарпатській ОДА заперечили факт обшуків в обласному департаменті охорони здоров’я .

“У департаменті охорони здоров’я відбуваються не обшуки, а інші процесуальні дії. Через таємницю слідства подробиці розголошувати ми не можемо”, – прокоментував ситуацію заступник голови Закарпатської ОДА Олег Коцюба.

Він також зазначив, що відбувається і відповідна внутрішня перевірка. Нагадаємо, що сьогодні у ЗМІ з’явилася інформація про обшуки у департаменті охорони здоров’я Закарпатської ОДА та вручення підозр колишній керівниці департаменту та її заступнику.

Йдеться про порушення при закупівлі засобів індивідуального захисту, які призвели до значних фінансових збитків. Водночас, за офіційним повідомленням СБУ, “у схемі задіяні колишні та діючі посадовці Департаменту охорони здоров’я Закарпатської облдержадміністрації.

Навесні цього року вони проведи тендер на придбання костюмів біологічного захисту і респіраторів для лікарень регіону, задіяних у боротьбі із поширенням коронавірусної інфекції.

Перемогу у торгах на 30 мільйонів гривень здобула наближена до чиновників місцева комерційна структура.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Ось Вам і прозорість! Своїх злочинців захищають, а їм слід голови повідкручувати! Слава Богу добралися й до Єлизавети Біпров, яка себе вважала царице. серед так званих Гіппократів – медиків!