Обласні адміністрації трансформуються в обласні виконкоми

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман вважає, що при децентралізації влади місцевому самоврядуванню треба забезпечити повноваження, фінанси, відповідальність, відкритість і публічність. Про це він сказав у ефірі 5 каналу.
Гройсман

«Питання децентралізації влади і належної системи врядування через місцеве самоврядування просте – ми обираємо владу на місцях, ця влада має кошти, має повноваження і відпрацьовує на громаду довіру, яку отримала, при чому робить це ефективно», – про це Володимир Гройсман заявив у телевізійному спецпроекті «Твоя влада».

В процесі децентралізації обласні адміністрації будуть трансформовані в обласні виконавчі комітети, контролювати які будуть державні префектури, вважає Володимир Гройсман.

«Обласні адміністрації трансформуються в обласні виконкоми. Але по-новому буде відбір, фаховий підхід до формування цих виконавчих комітетів, а держава, зі свого боку, має забезпечити чіткий, зрозумілий контроль за тим, щоб у нас не було зловживань, за тим, щоб люди могли знайти захист. І от префектури, які мають бути створенні, напевно – це будуть префектури, вони будуть наділенні функціями цього контролю», – заявив Володимир Гройсман.

Відправ другу:
Залишіть коментар