Обираю електричну: популярність електрокарів на Закарпатті (ВІДЕО)

Війна посприяла росту попиту на електрокари та змінила вподобання водіїв. Українці у другому кварталі року активно цікавляться електромобілями, про що свідчить ріст яскраво вираженого наміру купівлі на 145% порівняно з першим кварталом. Майбутнє електромобілів є очевидним і неминучим. У найближчі кілька років різноманітність моделей збільшиться, вони заповнять дороги в усьому світі, роблячи їзду комфортною для водія і безпечною для навколишнього середовища.

Сьогодні екологічні автівки обирають все більше людей. Світові продажі електротранспорту в липні зросли на 61% і склали 778 тис. Закарпатці також обирають екологічні авто.

Наразі на обласному ринку представлені лише вживані автомобілі. Нові наразі в Україну не ввозять. Плюси й мінуси електромобіля цікавлять всіх потенційних власників транспортних засобів нового покоління.

Цей різновид транспорту має ряд незаперечних переваг, завдяки яким їхня популярність із кожним роком зростає. «ЗА» Дешева заправка. Найекономніші споживають в середньому 10 кВт на 100 км. Простий сервіс. Немає мастила, свічок, фільтрів тощо. Періодичного огляду вимагає тільки ходова. Силовий агрегат, акумулятори та навісне обладнання – тільки спостереження та конт­рольні заміри. Обслуговуватися такі автівки можуть на будь-якій СТО, а вартість послуг – в рази менша, ніж у звичайних авто. Тиша. Двигун електрокара працює безшумно. Екологія. Немає вихлопних газів. Використання енергії в елект­ромобілях відбувається до п’яти разів ефективніше, ніж у звичайних двигунах. Проте головна перевага це комфорт, каже пан Василь.

Якщо при повній заправці автомобіля з мотором внутрішнього згорання, можна подолати дистанцію в близько 700 км, то автомобілі з електродвигуном близька 300 км. Головна проблема, яка виникала раніше це брак зарядних станцій, проте наразі їх в області вдосталь. Головний фактор, який сьогодні визначає дорожнечу електромобілів, – вартість акумулятора. Також пан Василь розповідає про переваги таких авто. Цінова політика трохи дорожча в порівнянні з автомобілями з моторами внутрішнього згорання. Електроавтомобілі обійдуться вам у кругленьку суму. Навіть вживані. За екологічним транспортом майбутнє, і вже зовсім скоро електричні авто все частіше можна буде побачити на українських дорогах.

Подробиці в сюжеті М-Студіо:

Приєднуйтеся до телеграм каналу «Новини Закарпаття»

Відправ другу:
Залишіть коментар