Обіцяв вступ до вузу: на Мукачівщині лідер КМКС розбещував неповнолітніх дівчат


У Мукачівському відділенні поліції встановлюють деталі можливого розбещення неповнолітніх у селі Дерцен Мукачівського району.

До чергової частини Мукачівського відділення поліції надійшов рапорт поліцейського про те, що під час моніторингу мережі Інтернет, він виявив публікацію про жителя села Дерцен, який, вірогідно, розбещував неповнолітніх.

Працівники поліції розпочали негайну перевірку опублікованої інформації. Попередня правова кваліфікація дій, які стосуються розбещення неповнолітніх – частина 1 статті 156 Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

Водночас поліцейські звертаються до громадян, які мають інформацію, що підтверджувала б вказаний факт, із проханням звернутися до найближчого відділку поліції чи зателефонувати на лінію «102», повідомляють у відділі комунікації поліції Закарпатської області.

За інформацією місцевих ЗМІ, ймовірний розбещувач – лідер партії КМКС у селі Дерцен, вчитель тамтешньої школи. За інформацією джерел із правоохоронних органів, чоловік, начебто, в обмін на інтимні послуги обіцяв школяркам вступ до одного з вузів. Свої втіхи він записував на відео. До правоохоронців скандальні фотографії та відео (з яких доступні скріни) потрапили від самих жертв чоловіка, а згодом були «злиті» на один із файлообмінників. Поліцейські наразі вивчають матеріали справи і встановлюють чи були дівчата повнолітніми.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Не пишіть бред! Це просто дядя хотів відпочити бо не має він нікого для відпочинку! Ці грязні соплячки, писати і рахувати не знають, їм голові далеко не до інстітута!!!

  2. Дурниці пишете! Вын вже давно на пенсії! Одинокий. А дівки давно займаються проституцією. Повнолітні, но їм не до вузу! Це смішно. А відео знімав їхній “менеджер”…