Обережно, шахраї: українцям продають підроблені смартфони Huawei


В Україні діє шахрайська схема, пов’язана із продажем підроблених смартфонів Huawei.

Вже зафіксували кілька десятків випадків такого шахрайства. У прес-службі Huawei в Україні розповіли, як уберегтись від шахрайства.

Зокрема, стрімко зростає кількість онлайн-платформ, де представлені копії товарів бренда. Деякі смартфони можна придбати за ціною, нижчою за офіційну на 50%, а то й усі 80%. Саме це і має стати тривожним дзвоником.

Читайте також: Закарпатці стали жертвами нової шахрайської схеми

Як розповів директор підрозділу Huawei Consumer BG в Україні Аллан Чен, компанія отримує величезну кількість скарг на роботу техніки, яка начебто є продукцією Huawei. При цьому обурені користувачі додають, що придбали пристрій за акційною ціною.

Вся наша продукція отримала відповідні сертифікати якості. Щоб переконатися у статусі магазину, де купуєте гаджет, вимагайте копію сертифіката на товар. За запитом ми надаємо електронні дублікати всім офіційним дистриб’юторам та партнерам,
– каже Аллан Чен.

Тож у компанії наголошують, що варто купувати лише оригінальну продукцію, адже підробки не відповідають високим стандартам якості апаратної частини Huawei. Звичайно, підробки не отримують оновлення програмного забезпечення, не мають належного рівня безпеки та повноцінної гарантії.

Як уберегтись від шахрайства?

По-перше, не вестися на дуже дешеву ціну. По-друге, обов’язково перевіряти документи на продукцію. Віддавати перевагу надійним магазинам продажу техніки.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Не тільки Huawei а й інші марки. Всі телефони які проходять як репліка чи копія чи як їх ще назвати це неякісні підробки. По перше в них пам’ять мінімальна-скачати практично нічого неможливо бо зразу видає що нема пам’яті. По друге в них батарея слабенька-година дві в фейсбуці і батарея з 100% заряду падає до 5. При користуванні телефоном пам’ять сама по собі загружається і постійно вискакує іконка-звільніть пам’ять. В рекламі показують що в програмі є 4G а фактично 4G там і близько не стояло. Я заказував такі телефони а коли вони приходили на пошті перевіряв і просто відказувався їх отримувати. Нехай шахраї втратять на пересилці. Адже їм прийдеться платити за пересилку в обидві сторони. Або нехай пишуть правдиву інформацію про товар. Висновок такий-якщо вам пропонують смартфон за 2-4 тисячі гривень і показують 2-8 гігабайт внутрішньої і 16-180 гігабайт загальної памяті то це явний розвод. Якщо є лишні гроші то купляйте. А краще заказати а прислали не те що в рекламі відмовитися отримувати ще на пошті поки гроші не заплатили бо потім повернути їх нереально.