Обережно! На Закарпатті активізувались кліщі (ВІДЕО)


Карантинні обмеження слабшають, тож мукачівців все частіше можна побачити на берегах річки, у парках та інших відпочинкових зонах.

Однак, саме у таких місцях на нас чатує інша небезпека – кліщі. Укус цієї тварини здатен викликати порушення функцій нервової системи, артрити та запалення шкіри. Сезон кліщів триває з травня по жовтень. Однак саме навесні вони найбільш агресивні. Укус цієї комахи здатен спровокуватиособливо небезпечні інфекції.

На Закарпатті найбільш поширена – це бореліоз. Кліщі присмоктуються до шкіри людини не лише під час перебування на природі. Вони можуть уражати й в приміській зоні та в місті: у парках, скверах, зелених газонах, на садово – городніх ділянках.Якщо ви помітили на тілі кліща, лікар радить не вдаватися до народних методів задля його видалення, адже це тільки зашкодить. Краще дослухатися рекомендацій спеціалістів.

За словами лікаря-інфекціоніста, симптоми бореліозу різноманітні – від почервоніння шкіри у вигляді кільця у місці укусу до підвищення температури тіла до 38-39 градусів, збільшення лімфовузлів, появи свербіжу шкіри? як прояв алергічної реакції після ураження.

При цьому п. Віра додає, не всі кліщі є переносниками небезпечних недуг. Щоб переконатися, що тварина вас не інфікувала, потрібно негайно звернуся до закладу охорони здоров’я.

Відправ другу:
Залишіть коментар