Нововведення від Закарпатгазу: у квитанціях з'явилось "очікуване споживання" та "рекомендовано до сплати"

ТОВ “Закарпатгаз Збут” роз’яснили зміни, які відбулися у квитанціях споживачів.

У грудні рахунки клієнтів, окрім розділу про заборгованість за минулий місяць, містять також пункти “очікуване споживання” та “рекомендовано до сплати”.

З грудня рахунки за газ включатимуть два нових пункти: “очікуване споживання” та “рекомендовано до сплати”. Якщо маєте намір спланувати свої витрати за блакитне паливо на наступний місяць – обираєте суму в розділі “рекомендовано до сплати”.

Таким чином ви сплачуєте заборгованість за листопад та очікуване споживання у наступному місяці. Очікуване споживання «вираховують» згідно минулорічних даних. А якщо ж внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано у рахунку наступного місяця як переплата. Однак, сплачувати «наперед» не обов’язково,каже працівниця « Закарпатгаз ЗбутУ»,це вибір кожного. Якщо у грудні ви хочете оплатити тільки заборгованість, то обираєте суму, зазначену в розділі “до сплати за листопад”.

Левова частка мукачівців вперше чують про ці зміни, кажуть,користуватись нововведеннями не планують. В кого грошей не вистачить,а хто просто не бачить в цьому сенсу. Якщо у вас ще залИшились питання звертайтесь у контакт –центр підприємства 0312 48-83-04 або на шукайте інформацію на сайті регіональної газової компанії ПАТ Закарпатгаз.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.
  1. Мені незрозуміло де український газ? Що нехватає Коболєву своїй матері на прожиття в Америці?
    Як я можу сплачувати за газ, як у мене пенсія 1712 гривень на місяць?
    Тарифний геноцид продовжується.