Нововведення МОЗ: Сімейних лікарів штрафуватимуть за неякісну допомогу


Індикатори якості роботи сімейних лікарів планує запровадити Міністерство охорони здоров’я України з 1 січня 2021 року.

За невиконання обов’язків для сімейних лікарів планують запровадити понижувальний коефіцієнт. Про це повідомив голова МОЗ Максим Степанов в інтерв’ю Радіо Свобода.

“Окрім сплати за принципом по кількості укладених договорів, треба ще обов’язково, щоб були відповідні індикатори якості роботи наших сімейних лікарів. Це абсолютно нормально. Що я маю на увазі? Це охоплення імунізації, це щеплення, які вони мають контролювати, проводити тим пацієнтам, з якими вони уклали договір. Це та ж робота з ковідними хворими” – сказав Степанов в ефірі програми “Суботнє інтерв’ю”.

Також голова МОЗ зазначив, що зараз не передбачене фінансове покарання за неякісну роботу лікаря.

“Це повинен бути понижувальний коефіцієнт, якщо ти не виконуєш обов’язки. І це абсолютно нормально. Саме за таким принципом ми хочемо це робити, починаючи з 1 січня, тобто з нового року. Тому що зараз дуже важко внести зміни до цих договорів”, – додав Максим Степанов.

Також Степанов повідомив, що у МОЗ передбачили підняття зарплати через механізм доплат, починаючи з вересня і до кінця 2020 року. Це стосуватиметься і лікарів, і середнього, і молодшого медичного персоналу в залежності від того, на яких посадах вони працюють.

Відправ другу:
Залишіть коментар