Новим головою ГО «Асоціація футболу Ужгорода» став Василь Гомонай


Сьогодні відбулася звітно-виборча конференція ГО «Федерація футболу м. Ужгород», на якій виступили мер Ужгорода Богдан Андріїв і голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран.

Спочатку хвилиною мовчання вшанували тих членів футбольної спільноти міста й області, які відійшли у вічність.

Також на засіданні внесли зміни до Статуту організації, змінили її найменування – на ГО «Асоціація футболу Ужгорода» (АФУ), затвердили членів виконкому та голів постійних комітетів.

Ключовою частиною конференції стало переобрання голови оновленої Асоціацію футболу Ужгорода. Серед кандидатів були Василь Гомонай та Максим Селменський, але Селменський зняв свою кандидатуру і головою ГО «Асоціація футболу Ужгорода» став заступник мера Андріївна – Василь Гомонай.

Він поділився планами, зокрема, розповів про домовленість із представниками юридичного факультету УжНУ щодо впорядкування статутних документів, положень асоціації та юридичний супровід футбольних клубів міста. Зазначив, що у пріоритеті два принципи – відкритість і гласність, які забезпечуватимуть шляхом ведення офіційного сайту й фейсбук-сторінки асоціації. Важливим аспектом назвав роботу з громадськістю – постійну комунікацію не лише з командами, а й уболівальниками. Запевнив у підтримці проведення Футзальної ліги, забезпечення розвитку міні-футболу, наголосив на розвитку аматорського, дитячого, ветеранського, жіночого футболу, вдосконаленні інфраструктури, підготовці нових арбітрів та бажанні мати в обласному центрі команду першої ліги.

Відправ другу:
Залишіть коментар