Новий аеропорт буде побудовано на Мукачівщині

Новий аеропорт збудують у Мукачівській міській територіальній громаді. Меморандум стосовно проектування та будівництва нового летовища на Закарпатті підписали сьогодні, 27 квітня, на позачерговій сесії Мукачівської міськради, — повідомили на офіційній сторінці органу місцевої влади, повідомляє Суспільне.

Меморандум про співпрацю щодо проектування будівництва нового аеропорту в Закарпатській області підписали на позачерговій сесії Мукачівської міської ради. Документ підписали за участі мукачівського міського голови Андрія Балоги, а також директора державного підприємства “Фінансування інфраструктурних проектів” Олега Тарасюка.

“Укрінфрапроект сприятиме у питаннях, які пов’язані з фінансуванням за рахунок державних коштів та реалізацію проекту з будівництва нового аеропорту”, — повідомили на сторінці Мукачівської міськради.

Також у повідомленні зазначили, що меморандум діє до завершення будівництва та введення в експлуатацію нового аеропорту на Закарпатті.

Згодом меморандум підпише голова Закарпатської ОДА та голова облради, — зазначили у повідомленні Мукачівської міської ради.

Наразі єдиний аеропорт на Закарпатті знаходиться в Ужгороді. Здійснення рейсів на ньому відновлять 1 червня 2021 року.

Відправ другу:
Залишіть коментар