Нові «санкції»: Соратника Медведчука звільнили з посади керівника управління ДСНС в Закарпатті

1 березня керівництво Державної служби України з надзвичайних ситуацій прийняло рішення про звільнення Мирослава Щербея з посади керівника Закарпатського обласного управління ДСНС.

Мирослав Щербей був повторно призначений на керівну посаду рішенням суду в червні 2020 року. На місцевих виборах чиновник став депутатом Закарпатської обласної ради від партії ОПЗЖ.

Щербея позиціонують як близького соратника Віктора Медведчука на Закарпатті.

Нагадаємо, в лютому рішенням РНБО було введено санкції проти Медведчука, його дружини Оксани Марченко та близького політичного та бізнес партнера Тараса Козака.

Основний акцент у рішенні Ради національної безпеки та оборони (РНБО) робився на бізнесі, яким володіють народний депутат Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко.

Наступним етапом протистояння лідера ОПЗЖ та Банкової стало очищення органів влади від кадрів розставлених Віктором Медведчуком. На Закарпатті таким чиновником виявився Мирослав Щербей, який, через близькість до Медведчука, пропрацював на посаді керівника обласного управління ДСНС менше року.

Сьогодні, 3 березня, рішення про звільнення було доведено до головного рятувальника Закарпаття.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 2 коментарі (-ів)
  1. Задовбали оті партійні принадлежності, най ідуть саджати(обіцянки президента) хоть у колхоз крумплі. А людину яка знає і робить свою роботу, залишіть у спокою. Бо і так буде дотричі !