Нові санкції проти РФ перебувають у процесі підготовки – Могеріні

Високий представник ЄС з питань зовнішньої політики і політики безпеки зазначила, що європейські політики обговорюватимуть ситуацію в Україні 6 і 16 березня.

REUTERS

Європейський Союз продовжує підготовку нових санкцій проти Росії.

Як передає власний кореспондент УНІАН у Брюсселі, про це високий представник ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Федеріка Могеріні сказала журналістам.

«Це в процесі. Ми постійно працюємо над цим. Після атаки в Маріуполі ми вирішили, що міністри закордонних справ продовжать цю роботу», – сказала вона.

Могеріні наголосила, що Євросоюз також фокусується на тому, як можна допомогти, щоб Мінські домовленості були виконані. «Наша поточна оцінка (виконання) не є позитивною і не є негативною. Цілком очевидно, що ситуація на місцях за останні дні була більш спокійною, ніж раніше, але ще є порушення режиму припинення вогню, а спостерігачі від ОБСЄ не могли контролювати виведення важкого озброєння», – деталізувала вона.

За словами Могеріні, ситуація в Україні та виконання Мінських домовленостей будуть предметом обговорення на неформальному засіданні міністрів закордонних справ країн ЄС у п’ятницю, 6 березня, в Ризі, а також 16 березня на засіданні Ради ЄС із закордонних справ для того, щоб підготувати саміт Євросоюзу.

Відправ другу:
Залишіть коментар