Нові прибиральники Ужгорода пройдуть випробувальний термін

Міський голова Богдан Андріїв на сьогоднішній нараді з керівниками комунальних служб та представниками ЖРЕРів учергове наголосив на незадовільному прибиранні міста.
Ужгород

“Я не можу пояснити людям, чому на вулицях і в скверах брудно, коли ви всі запевняєте, що прибирання проводиться, – зауважив Богдан Євстафійович. – 17 березня повинен відбутися тендер, після якого стануть відомі компанії, що відповідатимуть за прибирання. Однак до прийняття рішення кожен учасник тендеру повинен продемонструвати, чим буде прибирати (якою технікою) і хто буде це робити (людський ресурс), щоб ми бачили його реальні можливості. З переможцями тендеру укладатимемо угоду, яка передбачатиме певний випробувальний термін, протягом якого ми повинні оцінити якість робіт. Якщо не справлятимуться – розриватимемо договір. Місто повинно бути чистим”.

Як повідомила в.о. керівника департаменту міського господарства Оксана Пайда, після проведення тендеру центр міста прибиратимуть щоденно, із залученням техніки. Також вона нагадала про умови участі в тендері, а це: підприємство, яке претендує на перемогу, повинно мати техніку та аналогічні договори за попередній період, не мати заборгованості зі сплати податків та заробітної плати. Уже з 1 квітня переможці конкурсних торгів повинні показати позитивні зрушення у санітарному утриманні міста та вивезенні сміття.

Відправ другу:
Залишіть коментар