Нова пошта планує відкрити 40 бізнес-відділень у 2021 році

Нова пошта запроваджує нову концепцію відділень, які будуть надавати повний спектр послуг для бізнес-клієнтів і фактично замінять існуючі вантажні відділення. Про це йдеться на сайті компанії.

У планах Нової пошти відкрити 40 таких бізнес-відділень у 2021 році у містах-мільйонниках, обласних центрах та деяких великих районних центрах.

«Нова пошта має багато бізнес-клієнтів – це й гравці ринку електронної комерції, великий бізнес та малі підприємці, що працюють у різних сферах. За роки роботи з бізнесом ми вже добре вивчили їхні потреби: вони роблять багато відправок, доставляючи Новою поштою товари самого різного розміру – від невеликих ювелірних виробів до великогабаритної техніки. Дуже цінують свій час і бажають отримувати якісні комплексні послуги швидко та зручно. Весь цей досвід ми врахували при розробці концепції своїх нових відділень», – коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

Компанія вже не один рік вдало розвиває власну інфраструктуру, будуючи свої інноваційні термінали у партнерстві з іншими підприємцями. Тепер ми шукаємо співінвесторів, щоб побудувати «з нуля» нові відділення, які будуть орієнтовані на потреби бізнес-клієнтів. Модель партнерства наступна – інвестор будує відділення за власні кошти, а Нова пошта зобов’язується взяти його у довгострокову оренду.

Концепція бізнес-відділення:

Нові бізнес-відділення розташовуватимуться у локаціях з найвищою концентрацією підприємств та розвиненою інфраструктурою: наявність під’їзних шляхів, парковка для клієнтів тощо.

Приміщення відділення поділятиметься на фронт-офіс та бек-офіс. Перший розподілятиметься на дві зони для оформлення відправлень: до 30 кг та понад 30 кг. У свою чергу в бек-офісі будуть знаходитися зони обробки посилок та вантажів, відділ пакування та зона комфорту працівників.

У відділеннях надаватиметься повний спектр послуг для бізнесу: відправка та отримання посилок і вантажів, пакування відправлень, фінансові послуги. Також у відділеннях будуть діяти зони самообслуговування, де клієнти зможуть самі швидко оформити своє відправлення. Крім того, там буде працювати експрес-драйв, коли у клієнтів буде змога отримувати послуги Нової пошти безпосередньо на парковці, навіть без відвідування відділення. Біля самих відділень буде проведено озеленення території.

Відправ другу:
Залишіть коментар