Німеччина анулює шенген путінським "Нічним вовкам"

Німеччина вирішила анулювати візи, видані раніше учасникам російського клубу байкерів “Нічні вовки”
Про це в ефірі Radio Zet повідомив міністр закордонних справ Польщі Гжегож Схетина, передає Еспресо.TV.

Ночные волки
Він також наголосив, що російські байкери мають проблеми із отриманням шенгенських віз.

Схетина зазначив, що уряд Польщі планує вирішити, чи пропускати цих байкерів на свою територію сьогодні в другій половині дня.

“У свою чергу, Німеччина анулює шенгенські візи”, – наголосив він.

Глава польського МЗС не виключив, що Польща також анулює видані учасникам цього клубу шенгенські візи. “Ми повинні побачити, якою буде візова ситуація, який вона має зв’язок зі списком, який ми отримали”, – пояснив міністр.

Нагадаємо, російський мотоклуб “Нічні вовки”, президентом якого є один з організаторів російського “Антимайдану” і прихильник політики Кремля Олександр “Хірург” Залдостанов, збирається 29 квітня – 9 травня провести мотопробіг “На Берлін”.

Мотопробіг за маршрутом Москва – Мінськ – Брест – Вроцлав – Брно – Братислава – Відень – Мюнхен – Прага – Таргау – Карлсхорст – Берлін присвячений 70-річчю Перемоги.

Як відомо, “Нічні вовки” відкрито підтримують політику Володимира Путіна. Президент Росії навіть отримав від них на пам’ять шкіряну куртку з емблемами клубу і в 2009 році проїхав на чолі колони мотоциклістів у Новоросійську.

Залдостанов вважається приятелем Путіна і багато разів організовував зустрічі президента Росії з байкерами.

Під час анексії Криму “Нічні вовки” з’явилися на півострові з російськими прапорами. Так звані байкери патрулювали дороги і охороняли зайняті “зеленими чоловічками” будівлі. У пропагандистському фільмі “Крим. Шлях на батьківщину”, показаному в першу річницю анексії Криму, повідомлялося також, що “Нічні вовки” викрали і утримували одного з українських військових командирів.

Відправ другу:
Залишіть коментар