Неякісний ремонт палацу культури в Мукачеві: на що були витрачені 60 мільйонів гривень? (ВІДЕО)


До редакції М-Студіо надіслали відео, на якому видно не якісне встановлення водостоків на Мукачівському палаці культури, який бюджету міста обійшовся у десятки мільйонів гривень. Архітектори стверджують, що на ремонті економили.

Не якісні та встановленні з порушеннями – так спеціалісти описують водостоки на Мукачівському палаці культури, кажуть проблему найкраще видно під час дощу. Не менше проблем, каже пан Михайло буде і взимку, адже вода стікає прямо на тротуар, що у холодну пору року призводитиме до ожеледиці. Також відстань між жолобами складає більше 10м, і там відсутні утримувачі, що вкотре свідчить про неякісні роботи.

Тож чи доцільно були витрачені кошти платників податків із міського бюджету, і чи не можна було за роки реконструкції якісно привести до ладу – питання залишається відкритим.

Нагадаємо, палац культури платникам податків Мукачева обійшовся у близько 60 мільйонів, а попри те, що заклад працює , і його урочисто відкрили , саму будівлю в експлуатацію поки не ввели, – про це ми розповідали у попередніх випусках

Відправ другу:
Залишіть коментар