"Непрохані гості": в Мукачеві жителі багатоповерхівки потерпають від нашестя велетенських тарганів (ВІДЕО)

Ще у 2017 році до редакції М-студіо звернулись мешканці багатоквартирного будинку по вулиці Підгорянська, 98 у Мукачеві зі скаргою на нашестя велетенських тарганів, повідомляють на сайті.

Люди бідкалися: комахи проникали у квартири з усіх можливих щілин. З того часу пройшло 3 роки, але ситуація практично не змінилася. Жінка додає, ще у 2017 відповідні інстанції все ж двічі приїжджали і труїли тарганів, але це не допомогло усунути проблему: комахи розмножуються зі швидкістю світла.

Відтак доводиться щодня справлятися з ними самотужки.Тож пані Ольга знову звернулась компанію, що обслуговує багатоквартирний будинок, в якому вона проживає – ТОВ І.Т.В. Сервіс Плюсз цією проблемою.Аби дізнатися, чи дочекається пані Ольга дзвінка, чи розглянуть її заяву, і хто ж має відповідати за усунення таких «шестиногих» проблем – і ми навідалися до управляючої компанії. Тож сподіваємося керівництво компанії дотримається обіцянки і відреагує на цю та чимало інших заяв про проблеми, які туди приносять жителі багатоквартирних будинків по вулиці Підгорянській.

Детальніше в сюжеті М-Студіо 👇

Відправ другу:
Залишіть коментар