Неповнолітній закарпатець, засуджений за вбивство, вийде на волю

14-річного мешканця села Нижня Апша на Тячівщині, засудженого за вбивство, випустять на волю. Інформацію про це підтвердила речниця Закарпатської прокуратури Катерина Хижняк, – повідомляє pmg.ua

За її словами, у травні 2019-го вироком Мукачівського міськрайонного суду, дії хлопця кваліфікували статтею 116 Кримінального Кодексу (умисне вбивство, вчинене у стані сильного душевного хвилювання). Однак після рішення суду апеляційної інстанції щодо пом’якшення вироку, про що просив адвокат обвинуваченого, термін ув’язнення скоротився до 3 років. “Не згодні з таким рішенням родина потерпілого і прокурор подавали скарги до апеляційної інстанції, з боку прокуратури була вимога скасувати вирок суду і встановити 15 років позбавлення волі.

В той же час апеляційну скаргу подав і захисник звинуваченого, в якій він просив пом’якшення вироку. Цей апеляційний розгляд у Львівському апеляційному суді перебував понад рік. Наразі апеляційний суд відмовив у задоволенні вимог прокурора і частково задовольнив скаргу захисника звинуваченого, пом’якшивши вирок з 3 років 6 місяців до 3 років позбавлення волі”, — розповіла речниця. З її слів, днями цей термін закінчується і хлопець вийде на волю. “Прокурори будуть оскаржувати вирок суду першої інстанції і цю ухвалу Львівського апеляційного суду вже в касаційному порядку”, — повідомила речниця прокуратури в області.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано один коментар.