Неповнолітній браконьєр на Закарпатті торгував дикими лисенятами (ФОТО)

Хлопець все намагався придумати легенду і виправдати себе, але ніхто йому не повірив.

Кілька днів тому активісти UAnimals наткнулися на оголошення про продаж диких тварин – людина продавав чотирьох лисенят звичайної лисиці. Хлопці вирішили зателефонувати йому, представившись покупцями, і дізнатися, що до чого. Хлопець на тому кінці дроту холоднокровно озвучив ціну. Більш того, за “опт” ще й запропонував знижку.

Кожного з лисенят він оцінив у 2000 гривень. При покупці всіх чотирьох був готовий зробити знижку – по 1500 за тварина, – повідомляє Інформатор. Нічого, крім наживи, хлопця цікавило, через що активісти вирішили врятувати хвостиків.

Вони дізналися, що продавець знаходиться у Волинській області та домовилися про зустріч з ним в Ковелі. Сказали, що заберуть усіх відразу нібито в свою колекцію. Хлопець погодився. Уже на місці активісти домовилися з зоозахисниками команди Kovel Animals і патрульної поліцією, щоб зловити порушника “на гарячому”.

“Під час зустрічі з’ясувалося, що хлопець, який продавав лисенят, – неповнолітній. Відповідно, протокол йому не виписали. Тому зараз справа перебуває на розгляді у представників Національної поліції, які вже будуть виносити вердикт за постановою”, – пишуть UAnimals.

Юний “бізнесмен” все намагався придумати легенду для виправдання своїх дій. Зупинився на версії, що врятував їх, тому що їх мама загинула. Тварин у нього забрали – зараз вони знаходяться на перетримці в Ковелі. Після ветеринарного огляду їх направлять в реабілітаційний центр для лисиць. Незважаючи на те, що раннє відлучення від матері і весь цей негативний досвід дуже стресовий для них, є великий шанси, що після реабілітації лисенят повернуть в дику природу.

Відзначимо, що хлопець порушив ст. 88-1 КУпАП (порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного або рослинного світу і правил утримання диких тварин у неволі), а також ст. 89 КУпАП (жорстоке поводження з тваринами). В обох випадках передбачено штраф.

Відправ другу:
Залишіть коментар