Небачена жорстокість: мати з вітчимом прив'язали 7-річного хлопчика ланцюгом до батареї (ФОТО)

Повідомлення, що надійшло сьогодні від 7-річної дитини, збентежило навіть патрульних, діляться інформацією на сторінці патрульної поліції Закарпаття в мережі Фейсбук.

“Мати з вітчимом прив’язали мене, закрили в будинку та пішли з дому”, — плачучи повідомив поліцейським Кривого Рогу хлопчик.

Інспектори Дмитро Денисов та Олег Ковбаса негайно прибули на вулицю Вітчизни, а зайшовши у двір, одразу почули дитячий плач. У вікні ж патрульні побачили жахливу картину: хлопчик сидів на ліжку, прикутий ланцюгом до батареї.

Інспектори вже були готові силою зайти до приміщення, проте із сусіднього подвір’я до поліцейських вийшла бабуся дитини та допомогла інспеторам зайти до приміщення.

Хлопчика одразу звільнили. А також дитина розповіла, що постійно потерпає від домашнього насилля, її б’ють і принижують, тому жити вдома вона не хоче.

Батьки ж хлопчика, яким зателефонували патрульні, пояснили, що дитина постійно тікає з дому, тому вони вирішили пристебнути його та пішли на роботу.

Наразі життю чи здоров’ю хлопчика нічого не загрожує.

Його подальшу долю вирішать відповідні служби, які викликали на місце події інспектори. Що до батьків – на місце було викликано слідчо-оперативну групу для документування подій і надання подальшої кримінально-правової кваліфікації.

Патрульні наголошують, що про домашнє насилля не можна мовчати. Діти не повинні жити та виховуватися в умовах насильства в родині. Те, що відбувається за зачиненими дверима, може бути справою кожного. Тож, якщо ви стали свідком будь-якого насильства, не мовчіть, звертайтеся в поліцію.

Відправ другу:
Залишіть коментар