"Не вбивайте наш бізнес": в Ужгороді підприємці виступили проти карантинних обмежень (ФОТО, ВІДЕО)

Близько 60 підприємців зібралися сьогодні о 17 вечора в Ужгороді на Слов’янській набережній. Про це повідомляє Суспільне Закарпаття . За словами, однієї з учасниць, Тамари Готри, вони проти обмежень роботи кафе, ресторанів та інших закладів громадського харчування в місті.

Речниця Нацполіції Закарпаття Ганна Дан у телефонній розмові Суспільному повідомила, що попереджень про проведення мітингу до правоохоронців не надходило. Однак, поліцейські були на місці події. Також Ганна Дан розповіла: на місці було близько 50 учасників.

“Зараз все трохи навпаки, — сказала Тамара Готра. — Ми вже думаємо не про власне збагачення. Уже давно. Ми думаємо про виживання. Про підтримку дихання. Це як пацієнт у комі – зараз у нас такий бізнес”.

“Чому сьогодні п’ятниця, кінець дня і лише зараз ці питання вирішуються? — каже підприємець Юрій Мешко, який також прийшов на мітинг. — Я розумію, що є ресторани, магазини, але в них є куча смешників. Я один із їхніх смешників. У мене рибопереробний цех. Як я можу підготувати їм продукцію на понеділок? Тобто, мені треба заздалегідь замовити. Я навіть не знаю, що казати своїм людям: чи вони виходять на роботу, чи ні”.

Деталі в сюжеті Суспільного👇

Відправ другу:
Залишіть коментар