Наєм - В ГПУ вже знають як і через який кордон втікав Клюєв

Нардеп Мустафа Найем звинувачує Генпрокуратуру в тому, що Клюєв втік.
Мустафа найем
Народний депутат України та журналіст Мустафа Найєм заявив, що за втечу народного депутата повну відповідальність повинні нести правоохоронні органи, пише «Єдність».

Про це він повідомив на своїй сторінці в фейсбуці. Найєм переконаний, що у Генеральної прокуратури був час і можливість не допустити втечу Сергія Клюєва.

“ “Недоторканність з нардепа була знята Верховною радою в середу, 3 червня приблизно о 12 годині дня. В той же день Сергій Клюєв намагався втекти з країни. На наступний день, 4 червня Сергій Клюєв не з’явився на допит. Вже цих двох фактів – спроби втечі і неявка на допит – було достатньо, щоб Генеральна прокуратура в терміновому порядку звернулася до Верховної Ради за санкцією для арешту Сергія Клюєва.”,- написав Мустафа.

За словами політика, цього зроблено не було і, як наслідок, Сергій Клюєв втік. “ “Найголовніше. Складно повірити, що генеральна прокуратура не допускала такої можливості і не вжила заходів, щоб цього уникнути.”,- зазначив політик. На думку Найєма, в Генеральній прокуратурі вже знають, як саме і через який кордон втік пан Клюєв.

“ “Чи будуть зроблені санкції по відношенню до служб і органів, що допустили втечу. Мені здається, було правильним повідомити, з ким Сергію Клюєву вдалося домовитися, якщо не з Генеральною прокуратурою. В іншому випадку, вся відповідальність за цю втечу лягає на Генпрокурора та його підопічних.”,- підсумував Найєм.

Джерело

Відправ другу:
Залишіть коментар