Найближчим часом Віктора Балогу можуть виключити з партії Єдиний центр

Не виключено, що днями відбудеться засідання Президії Політичної партії “Єдиний центр” на якому в порядок денний буде внесено питання про зняття Віктора Івановича Балоги з посади голови партії з наступним виключенням з її рядів.

Відповідно до п.п. 1, 2 статті 13 Статуту Єдиного центру, діяльність народного депутата України Віктора Балоги, який вступив до депутатської групи “За майбутнє” з числа екс-регіоналів, вважається такою, що завдає шкоди авторитету Єдиному Центру та суперечить його статутним нормам і програмним засадам.

На підставі цього та висновків Центральної контрольно-ревізійної комісії Єдиного центру, Віктора Балогу можуть виключити з числа членів політичної партії ЄЦ – пише КВ.

За інформацією джерел, близьких до керівних органів ЄЦ, засідання Президії ПП Єдиний центр може відбутися вже наступного тижня.

ЧИТАЙТЕ: Віктор Балога увійшов до депутатської групи, яка обслуговуватиме Коломойського

Раніше Президія партії вже ухвалювала аналогічні рішення через вступ її членів до інших фракцій у ВРУ, тому, зважаючи на послідовність політичної постаті Віктора Балоги, мукачівський обранець не повинен бути проти такого рішення.

Нагадаємо, 29 серпня 2019 року розпочала роботу новообрана Верховна Рада України 9 скликання.

У раді створили 5 фракцій та депутатську групу “За майбутнє”, співголовою якої являється екс-регіонал, який очолював групу “Відродження”, Віктор Бондарь.

В ЗМІ групу з екс-регіоналів і суміші “різношерстих” нардепів з сумнівним минулим називають групою впливу олігарха Ігоря Коломойського.

Відправ другу:
Залишіть коментар


Додано 3 коментарі (-ів)
  1. А хіба “Єдиний центр” не під каблуком у цього “депутата”. який вкрав перемогу у Кандидата Токаря? Знову цей хитрий зЗавидівський ли щось мутить!!!

  2. Завидівський торгаш Вітьок завжди був хитрожопим. Коли над ним нависла хмара, він скоренько розлучився із дружиною Оксаною і весь бізнес переписав на неї, щоб у разі конфіскації його не втратити. Як такої дружини в нього не має, проте проживають в одному будинку, сплять в одному ліжку та дримбаються, коли є бажання. Завдячуючи йому, в минулому столітті знищено Мукачівський військовий аеропорт. Все майно розкрадено й продано, навть бетонні плити, що були на взлітній полосі. Зараз він разом із синочком Андрійком бажають відродии аеропорт, щоб знову збагатитися. Це ненадійна людина, яка може зрадити будь-кого, в любу хвилину. Ми всі добре пам’ятаємо, хто ж його вивів на вершину айсберга – Віктор Медведчук. Щоб йому за це віддячити, завидівський барига обливає його брудом. Так само він поступив із Віктором Ющенком. Неблагодарна скотина, а не людина. Він до тих пір цінить людину, поки з неї є власна користь, а далі викине як ганчірку. Сволота. Аж на блювоту тягне від цього ненажерливого типу.

  3. Моя думка,щоб п.яБалога нарвався на більш хітрожопих,чим він сам,,,а саме при розгляді в суді і прийнятті остаточного рішення, про результати виборів 2019 року Він знову,як при Януковича поїхав домовлятися і на цей раз йому не повірили на слово(як це було при його і Павла вступі до партії регіонів і послідуючим анулюванням заяви .)
    І майже взяли з нього письмові гарантії вірності Бенжаміну Колимаге.
    Можливо він вважає себе великим стратегом і чекає на свій час,але його час пройшов і він вийшов в тіраж