Наші діти деградують: Зеленського просять заборонити в Україні Тik-Tok

Президента України просять заборонити соціальну мережу Tik-Tok на території України та порушити дане питання на міжнародному рівні щодо заборони цього додатку взагалі.

Відповідну петицію зареєстрував Скрябін Даніїл Володимирович 11 серпня 2020 року!

Шановний, Володимир Олександрович, хочу звернути вашу увагу на проблему, яка набирає обертів в Україні та у світі в цілому. Проблема полягає у тому, що багато української молоді захоплюються таким додатком, як Tik-Tok – це додаток в якому можна дивитись відео ролики, зроблені користувачами, а також зробити свої. Нема нічого дурного в творчості, але, коли творчістю займаються під час пожежі, на приклад -це вже якась хвороба. В США вже почали процес заборони цього додатку. Не дозвольте населенню України стати хворими на “тік-ток головного мозку”

Петицію Даніїла не було підтримано, за неї проголосувало усього 59 людей.

17 лютого 2021 року Олеся Горгота в мережі Фейсбук звернулася з подібним проханням до Президента, Міністра освіти і науки, уповноваженого з прав дитини та допредставників правоохоронних:

«Шановний пане Президенте, пане Міністре освіти і науки, пане Уповноважений з прав дитини, представники правоохоронних органів!

Вважаємо, що нарешті настав час заборонити цю соціальну мережу, від якої наші діти деградують, кінчають життя самогубством, гинуть, попадають до лікарні.

Досить експериментів над дітьми! Вимагаємо заблокувати інтернет-канал tiktok в Україні! Просимо всіх – вчителів, батьків, небайдужих громадян – підтримати дане відкрите звернення, вподобати його, плюсувати під зверненням, поширювати.

Разом – ми можемо зробити Інтернет безпечним для нас і для наших дітей», – пише стурбована жінка.

Відправ другу:
Залишіть коментар