Народний депутат Василь Петьовка звернувся до голови Закарпатської ОДА через стан гірської дороги


Стан дороги у високогірних селах Тячівщини у катастрофічному стані. Автобуси та швидкі допомоги відмовляють ними їхати. Ремонтувати дороги поки не почали.

До народного депутата України та ідейного натхненника ПП «Рідне Закарпаття» Василя Петьовки звернулись жителі віддалених високогірних села Руська Мокра та селища Усть-Чорна Тячівського району з приводу затримки у проведенні робіт з капітального ремонту дороги загального користування місцевого значення Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля.

Ця дорога – єдина артерія, що з’єднує віддалені високогірні села Тячівщини з районним центром. Через те, що вона у жахливому стані, сюди відмовляються їхати шкільні, рейсові автобуси, і навіть швидка.

Цей відрізок дороги вкрай важливий для розвитку економіки, туризму та рекреації. Народний депутат України Василь Петьовка звернувся до голови ОДА Олексія Петрова у невідкладному порядку вирішити питання з проведенням капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля, адже йдеться про важливу транспортну артерію, без нормального стану якої жителі високогірних сіл не мають елементарних умов для життя.

Відправ другу:
Залишіть коментар