Народний депутат Василь Петьовка привітав жителів Тячева з Днем міста

Першого жовтня 2022 року Тячів урочисто відзначив 693-ю річницю з часу заснування. Відзначення іменин міста відбулося у форматі патріотичного спрямування та з метою вшанування і підтримки воїнів ЗСУ.

Найщиріші привітання, слова подяки жителям громади та воїнам ЗСУ висловив Тячівський міський голова Іван Ковач.

Почесними гостями свята були Михайло Штефко, помічник народного депутата України Василя Петьовки, Анатолій Федорук, Бучанський міський голова, Тімур Аверін, голова Тячівської РВА, голова районної ради Юрій Беріндє та інші.

Привітав зі святом жителів міста і народний депутат Василь Петьовка. Допис з нагоди Дня міста обранець рохмістив на власній сторінці у соцмережі FB:

Сьогодні Тячів відзначає свою 693-тю річницю.

Як і більшість міст на заході України, Тячів став надійним тилом для Збройних Сил України та всіх, хто постраждав від війни.

Сьогодні це не тільки місто, а й центр успішної громади, яка впродовж багатьох років очолює рейтинги найпродуктивніших ТГ України.

Це заслуга працьовитих містян, які люблять свою землю, люблять нашу неньку.

День місто – свято єднання. Момент, коли всі почуваються єдиною родиною.

Сьогодні це по-особливому відчутно, адже урочистості з нагоди свята перш за все присвячені нашим захисникам, які боронять Україну від підлого ворога.

Радий привітати жителів міста з цим визначним днем! 

Слава Україні!

Традиційно, під час урочистостей, за сприяння народного депутата України Василя Петьовки було відзначено ряд жителів Тячівської громади.

Зокрема, відзначено найстарших жителів міста Тячів та Тячівської громади – Ніну Пудчинко з Тячева, Юлію Стойка з Руського Поля та Ганну Молнар з села Тячівка. А також нагороджено найстаршу пару міста – Олександра та Ілону Лойош, наймолодшу молоду пару – Святослава і Марію Гуральських та найменшого жителя громади – Ярослава Федорик.

Відзначено представників номінації «Молода надія Тячівської громади» – Євгена Поковбу, вихованця відділення греко-римської боротьби ДЮСШ міста Тячів за перемогу у чемпіонаті Європи та чемпіонаті світу в категорії U-17, Варвару Тиводар, ученицю 4 класу за перемогу на Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості «Об’єднаймося, ж брати мої»; за найвищий бал з української мови та історії України у національному мультипредметному тесті – Євгенію Попович, випускницю Тячівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1 імені Василя Ґренджі-Донського, та Марка Тяско, випускника Руськополівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів за найвищий бал з математики у національному мультипредметному тесті.

Нагороди, відзнаки й подарунки вручили Тячівський міський голова Іван Ковач та помічник народного депутата України Василя Петьовки – Михайло Штефко.

Відправ другу:
Залишіть коментар