Народний депутат планує залишити закарпатців без інвестицій та заробітку

Народний депутат України від політичної партії “Слуга народу” Ігор Кривошеєв подав запит на Президента, щодо створення регіонального ландшафтного парку “Полонина Боржава”.

Згідно цього законопроєкту суворо забороняється:

  • збір яфин населенням;
  • випас свійської худоби;
  • активний туризм;
  • будівництво чи реконструкцію доріг;

Це у свою чергу також унеможливить реалізацію багатомільйонного інвестиційного проєкту з будівництва вітрового парку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Скороход підтвердила отримання нардепами «Слуги народу» зарплати у конвертах

Під час реалізації проекту для місцевого населення планується створити майже 1500 робочих місць. Також з’являться так звані вторинні робочі місця, бо ж задіяних у будівництві людей потрібно буде годувати, перевозити тощо.

Для обслуговування станції буде задіяно 30 осіб, які працюватимуть у три зміни.

Обсяг іноземних інвестицій складає 178 мільйонів Євро, за 35 років роботи парку державний бюджет поповниться майже на 256 мільйони євро!

Проєктом передбачається, що щорічна генерація екологічно чистої електроенергії очікується на рівні приблизно 423 000 МВт*год.

Крім того, згідно цього закону, усі теперішні власники земельних ділянок автоматично позбуваються прав власності. Приватні, а також землі сільських та селищних рад вилучаються і передаються у власність держави — на території Воловецького, Свалявського, Міжгірського та Іршавського районів. Відповідні податки з туризму місцеві бюджети більше не отримуватимуть.

 

Відправ другу:
Залишіть коментар