Нардепи показали, чим займається слідча комісія в Мукачевому

Тимчасова слідча комісія, до якої входять депутати Верховної Ради, розслідує резонансні минулотижневі події в Мукачевому.
яфй
Про це повідомляють народні депутати.

Зокрема, радник міністра МВС та нардеп від “Народного фронту” Антон Геращенко повідомив, що зараз ТСК працює на базі “Антарес”, поблизу якої 11 липня і сталась перестрілка.

Работаем в Мукачево на месте начала трагических событий на базе “Антарес” вместе с следователями ГПУ и начальником Мукачевского райотдела милиции. Планируем опросить непосредственных участников этих событий.

Posted by Anton Gerashchenko on 19 липня 2015 р.

Його колега з “Радикальної партії” Ігор Мосійчук уточнив, що в рамках розслідування слідча комісія опитує місцевих міліціонерів та керівника слідчої групи Генпрокуратури.

Наразі ТСК по подіям в Закарпатті прибула в Мукачево і на місці поблизу комплексу “Антарес” який належить нардепу Ланьо опитує місцевих міліціонерів та керівника слідчої групи Генпрокуратури

Posted by Ігор Мосійчук on 19 липня 2015 р.

Нагадаємо, 18 липня силовики на Закарпатті розпочали спецоперацію. В горах шукають бійців “Правого сектора”, які причетні до стрілянини 11 липня у Мукачевому.

Відправ другу:
Залишіть коментар