Нардепи подали законпроект, який поширить люстрацію на виборних осіб

Соболев єгор
21 квітня нардепи подали законопроект, який зобов`яже парламентарів, депутатів місцевих рад та кандитів у президенти повідомляти виборцям, чи можуть вони пояснити своє майно, чи були високопосадовцем у часи мародерства Януковича і чи є зв`язки з КДБ-ФСБ. Якщо кандидат бреше, його мають зняти з виборів повідомляє у мережі Фейсбук нардеп Єгор Соболєв.

Мова йде про «Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань очищення влади» зареєстрований під №2695. Ініціаторами є нардепи Єгор Соболєв, Леонід Ємець, Ігор Алєксєєв, Олег Ляшко, Володимир Парасюк, Тетяна Чорновол та Дмитро Добродомов.

Як повідомляє пан Соболєв з прийняттям цього закону очищення влади пошириться і на осіб, що претендують на виборні посади, в тому числі і на президента.

Очищення влади не просто продовжиться – ми маємо розповсюдити його на Президента, парламентарів та місцеві ради.
Подали законопроєкт, який зобов’яже всіх кандидатів на ці посади повідомляти виборцям, чи може пояснити своє майно, чи був високопосадовцем у часи мародерства Януковича і чи є зв’язки з КДБ-ФСБ. Якщо кандидат бреше, його мають зняти з виборів.
Ще законом вводиться кримінальна відповідальність за саботаж люстрації. Це спеціально для Петра Порошенка, Арсена Авакова, Валентина Наливайченка та інших керівників, які не помічають перевертнів та корупціонерів з багаторічним досвідом серед своїх підлеглих.
Минулий парламент відмовився ухвалювати такі норми. Цей – переконаємо:).
Саботаж та спротив нас мають лише більше мотивувати, друзі
http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54873

Відправ другу:
Залишіть коментар