Нардеп: за контрабандою цигарок на Закарпатті стоять фірми "Барви" і "Мегаполіс" контрольовані Віктором Балогою

Депутат Верховної ради України Ігор Мосійчук розповів про новини тимчасової слідчої комісії, створеної для розслідування перестрілки у Мукачеві.
Барва
Зокрема, Мосійчук зазначив:

– … Є оперативна інформація, що за контрабандою цигарок чере Закарпаття стоять фірми “Барви” і “Мегаполіс” контрольовані Віктором Балогою.

Також Мосійчук повідомив, що 18 липня ТСК опитала директора департаменту оперативно-розшукової діяльності Державної прикордонної служби Петра Цеголко. Останній надав матеріали щодо Романа Стойки, який зараз очолює ДУК “Правий сектор” на Закарпатті, а в 2014 році був затриманий за контрабанду повітряним шляхом. Також Цеголко запевнив, що угрупування народного депутата Ланьо теж займалося контрабандою.

За інформацією з відкритих джерел, ТОВ “Закарпатська продовольча група” (власник супермаркетів “Барва”) має широко розвинену мережу сучасних магазинів та гуртових баз на території міста Мукачева та Закарпатської області. Основними видами діяльності ТОВ “Барва” є оптова торгiвля алкогольними напоями, оптова торгівля тютюновими виробами, роздрібна торгівля в неспеціалізованих магазинах переважно з продовольчим асортиментом.

Ігор Мосійчук – народний депутат України від Радикальної партії, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності. Колишній активіст УНА-УНСО, заступник командира батальйону «Азов».

Відправ другу:
Залишіть коментар